O autoru

lernelingu kniha němčina pro začátečníkyAhoj! Jmenuji se Petr Slanina. Narodil jsem se v Pardubicích. Tam jsem také strávil dětství a velkou část svého života. Nemohl jsem najít práci, a tak jsem odešel do Německa. Tam jsem ve velmi krátké době dosáhl značných pracovních úspěchů.

Tajemství mého závratného úspěchu tkví v zázračné metodě pro rychlé učení němčiny. Tahle metoda mi usnadnila komunikaci s obchodními partnery a umožnila mi dělat práci v oboru, který jsem roky studoval.

Dala mi pocit, že za něco stojím a že jsem nestrávil ty roky zdokonalování svých znalostí a schopností zbytečně.

I když to zní neuvěřitelně, tahle metoda způsobila, že bylo učení němčiny snadné a zábavné. Metoda se nachází v revoluční Lernelingu knize. Kniha je plná užitečných lekcí, díky kterým je učení jazyka neuvěřitelně snadné. Díky této knize bude vaše úroveň znalosti němčiny na záviděníhodné úrovni. Nejen, že si zlepšíte své jazykové schopnosti, ale budete také moci i šplhat výš na vašem kariérním žebříčku.

Tisíce lidí po celém světě jsou stejně jako já svědkem toho, že učení němčiny s knihou Lernelingu změnilo naše životy k lepšímu. Nastal čas, abyste tento krok vpřed udělali i vy a přidali se k nám na cestu k lepšímu životu. Vaše schopnosti spolu se znalostí němčiny, kterou se snadno naučíte díky této knize, budou představovat vítěznou kombinaci.